10. جو یانگ قدرتمند (1998)

این فیلم که در سال 1998 ساخته شده است جز اولین فیلم های شارلیز ترون محسوب می شود. در این فیلم که کارگردانی آن را ران آندروود بر عهده دارد و در آن بازیگرانی مانند بیل پکستون، شارلیز ترون، شربه جبا، نوین اندروز، رجینا کینگ، دیوید پیمر و بازیگران دیگر بازی می کنند شاهد یکی از بازی های درخشان شارلیز ترون هستیم. او در این فیلم تنها 21 سال سن دارد ولی مانند یک بازیگر باتجربه بازی می کند. در حقیقت این فیلم یکی از اولین فیلم هایی است که باعث شده تا شارلیز ترون به موفقیت زیادی برسد. بسیاری از منتقدان سینما و افرادی که این فیلم را مشاهده کردند بیان کردند که شارلیز ترون برای بازی در این فیلم حقیقتا باید برای گرفتن جایزه های مختلفی که به بازیگران تازه کار می دادند نامزد می شد. شارلیز ترون به عنوان یک هنرپیشه توانمند توانست تا در این فیلم برای اولین بار بدرخشد و از خودش بازی را ارایه دهد که همگان را مجذوب خودش بکند.

داستان این فیلم در رابطه با گوریلی بسیار بزرگ است که نام او جو یانگ می باشد. این گوریل برای این که در محیط زندگی خودش می توانست برای ساکنین منطقه تهدیدی به حساب بیاید از محیط زندگی خودش جدا می شود و به دست آمریکایی ها سپرده می شود. آمریکایی ها تصمیم می گیرند که این گوریل را به آمریکا بیاورند و سعی کنند تا از آن نگهداری کنند. این در صورتی است که او وقتی که در قفس خودش قرار دارد تصمیم می گیرد تا از قفس فرار کند. بعد از ماجراهایی شاهد آن هستیم که این گوریل به هالیوود می آید و تصمیم به نابود کردن می گیرد و باعث ایجاد رعب و وحشت می شود. شارلیز ترون با این گوریل دوست می شود و این گوریل به جای این که او را بکشد از او نگهداری می کند. آن ها سعی می کنند تا این گوریل را نابود کنند ولی شارلیز ترون به همراه گروهی که از او حمایت می کنند سعی می کنند تا مانع از این کار شوند. در نهایت بعد از ماجراهایی گوریل را دوباره آزاد می کنند و به مکانی که به آن تعلق دارد برمی گردانند.

جو یانگ قدرتمند یکی از اولین کارهای عمده شارلیز ترون در طول فعالیت حرفه ای حدودا 26 ساله اش است.

9. محوطه (2000)

محوطه نیز از دیگر فیلم های شارلیز ترون است که مربوط به زمانی است که کم کم در حال رشد کردن به عنوان یک هنرپیشه بوده است. او در زمانی که این فیلم اکران می شد کم کم در حال تبدیل شدن به یک بازیگر مطرح در سینما بود. کم کم داشتند او را می شناختند و او تا آن زمان در برخی از فیلم هایی مانند جویانگ قدرتمند و نوامبر شیرین بازی کرده بود. او در این زمان سعی می کرد تا بازی خودش را تثبیت کند و بنابراین در این فیلم تمام سعی خودش را برای ارایه دادن یک بازی خوب کرده بود. البته این فیلم هم از نظر گیشه و هم از نظر دیدگاه منتقدین نتیجه خوبی نداشت ولی با این وجود می توان گفت که بازی شارلیز ترون در این فیلم درخشان بود. شارلیز ترون در این فیلم با بازیگرانی همچون مارک والبرگ، واکین فینیکس و جیمز کان همبازی بوده است. کارگردان این فیلم هم جیمز گری بود که فیلم های خوبی را کارگردانی کرده است. داستان این فیلم بیشرت حول و حوش ماجرای فساد در شهر می گذرد و در ابتدا فردی به نام لئو را معرفی می کند که یک زندانی است که بعد از این که برای مدتی زندان خودش را گذرانده است؛ عفو مشروط می خورد و به صورت مشروط از زندان آزاد می شود. او بعد از این که از زندان آزاد می شود سعی می کند تا نزد خانواده اش برگردد ولی باید خیلی مواظب باشد که اشتباهی انجام ندهد. او تصمیم می گیرد تا انسان خوبی باشد ولی وقتی که به خانه اش می رود متوجه می شود که نمی تواند از فساد دور بماند! در حقیقت از آنجایی که او بعد از آزاد شدن از زندان بیکار است؛ به دنبال کار می گردد. مادر او برای این که برای او کاری پیدا کند سعی می کند تا از شوهر خواهر خودش که فردی بسیار پولدار است کمک بگیرد. شوهرخواهر او در کار ساخت قطار است و سعی می کند تا از لئو هم حمایت کند و داستان از اینجا شروع می شود

البته همان طور که گفته شد نسبت به این فیلم نقدهای سنگینی شده است و بسیاری از منتقدان بیان کردند که داستان این فیلم به هیچ هنوان به اندازه کافی قوی نیست که بتواند بیننده و مخاطب را مجذوب خودش کند ولی در مجموع این فیلم یکی از فیلم های خوب شارلیز ترون از نظر بازی به شمار می آید.

8. نوامبر شیرین (2001)

از دیگر فیلم های شارلیز ترون که در آن بازی درخشانی از خودش ارایه کرده است؛ فیلم نوامبر شیرین است. او در این فیلم با کیانو ریوز همبازی بود. داستان این فیلم از این قرار است که مردی به نام نلسون (با بازی کیانو ریوز) یک فرد بسیار موفق در زمینه تجاری است که یک زندگی مرفه دارد. ماجراهایی برای او اتفاق می افتد که منجر به اخراج او می شود. بعد از اخراج شدن، دختری (با بازی شارلیز تورن) با او آشنا می شود و تصمیم می گیرد که برای یک ماه هزینه های زندگی او را بپردازد (به این دلیل که نلسون چون از کار بیکار شده است بنابراین نه خانه ای دارد که در آنجا زندگی کند و نه درآمدی دارد که بتواند زندگیش را بگذراند!) از این رو این دختر به نلسون کمک می کند تا در این یک ماه در خانه اش باشد تا بتواند بعد از این یک ماه برای خودش کار پیدا کند. نلسون بعد از این که با این دختر آشنا می شود کم کم تحت تاثیر او قرار می گیرد و لذت های حقیقی زندگی را پیدا می کند. او به این نتیجه می رسد که تا کنون از زندگی هیچ چیزی نمی دانسته است و هم اکنون که در حال گذراندن وقتش را این دختر است می داند آزادی واقعی و لذت بردن واقعی از زندگی چیست. او به اندازه ای تحت تاثیر این دختر قرار می گیرد که حتی وقتی یک بار در طول مدت این ماه برای یک مصاحبه کاری به نزد یکی از کارفرمایان خودش که فرد بسیار پولداری است می رود وقتی که می بیند این فرد پولدار رفتار ناشایستی با یکی از گارسنانی که در آنجا کار می کند دارد تصمیم می گیرد که آن مکان را ترک کند و حتی پیشنهاد یک کار بسیار پردرآمد را از طرف این مرد قبول نمی کند. بعد از مدتی نلسون از این دختر می خواهد که با او ازدواج کند ولی با کمال تعجب متوجه می شود که این دختر به او پاسخ خیر می دهد! وقتی که نلسون دلیل را جویا می شود این دختر به او پاسخی نمی دهد تا زمانی که نلسون به صورت اتفاقی کشف می کند که او دچار یک بیماری لاعلاج است که مدت زیادی برای زنده ماندن زمان دارد. او متوجه می شود که این دختر تمام تلاش خودش را می کرده است برای این که در طول مدت باقی مانده ای که با نسلون دارد؛ زندگی ناب را احساس کند. مدتی بعد از این که نلسون به این ماجر پی می برد یک روز صبح زود این دختر از خانه خارج می شود تا برای همیشه او را ترک کند و چند روز باقی مانده عمر خودش را بدون او بگذراند. نلسون به دنبال او می رود و او را پیدا می کند ولی او به نلسون می گوید که باید او را تنها بگذارد به این دلیل که او به این خاطره ای که با نلسون داشته نیاز دارد تا بتواند قوی و نیرومند باشد و با هر چیزی کنار بیاید و سپس نلسون را با قلبی شکسته ترک می کند!

البته این فیلم در گیشه فروش زیادی نکرد و بسیاری از منتقدان بر این باور بودند که داستان فیلم بسیار ضعیف است ولی شارلیز ترون در این فیلم نیز ماننده فیلم های دیگرش بازی بسیار قوی ارایه کرد.

7. بلوند اتمی (2017)

داستان این فیلم به سال های اواخر دهه 1980 میلادی و به زمانی که میان روسیه و آمریکا جنگ سرد درگرفته بوده برمی گردد. این فیلم با یک تصویر جالب و جذاب از رونالد ریگان زمانی که می خواست دیوار برلین برداشته شود آغاز می شود ولی بعد از چند دقیقه که از فیلم می گذرد فیلم این پیام را به مخاطبین می دهد که این فیلم درباره این موضوعات نمی باشد. بعد از مدتی ما با شخصیت جذاب لوراین بروگتون آشنا می شوید که شارلیز ترون نقش آن را بازی می کند و قهرمان این فیلم می باشد. در حقیقت این شخصیت یک شخصیت جیمز باندی زن است که می توان گفت که زمینه ای را برای یک جیمز باند زن ایجاد می کند. بازی شارلیز ترون در این نقش به اندازه ای قوی بوده است که بعد از تماشای این فیلم بسیاری از همکاران شارلیز ترون از جمله همبازی او در فیلم سفید برفی و شکارچی بر این باور بودند که شارلیز ترون باید جیمز باند بعدی باشد!

این مامور بسیار حرفه ای و خانم، از هیچ لوازمی برای کارش استفاده نمی کند. او تنها یک تفنگ، یک ضبط صوت، یک پاسپورت و همچنین یک لباس مشکلی و سفید به همراه خودش دارد و از این لوازم برای کارش استفاده می کند. کارگردان این فیلم کارگردان فیلم هایی مانند جان ویک (که یک فیلم اکشن با بازی کیانو ریوز است و کیانو ریوز نیز تقریبا شخصیت مشابهی در این فیلم دارد) نیز می باشد و این فیلم که یک فیلمی در ژانر جاسوسی است با این که داستانی گیج کننده ندارد و تا حدود زیادی می توان به این داستان پی برد ولی به راحتی می توان گفت که داستان این فیلم پیچیده نیز می باشد و برای این که آن را درک کنید نیاز به چند بار دیدن این فیلم دارید.

با تمام این احوال می توان این گونه گفت که بازی شارلیز ترون در این فیلم در نقش یک قهرمان زن بسیار فوق العاده است و می توان این گونه نتیجه گرفت که با توجه به روند فیلم هایی که در هالیوود ساخته می شود که در آن ها به بازیگران زن در نقش های اول خیلی اهمیت داده نمی شود می توان این گونه انتظار داشت که شارلیز ترون این کلیشه در هالیوود را نقض کرده و قهرمان زنی ساخته است که هالیوود به آن احتیاج داشت. او هم از نظر بدنی بسیار مقاوم است و هم این که مهارت های جنگی بسیار بالایی دارد و رزمنده بسیار خوبی است.

6. پرومتیوس

از دیگر فیلم های شارلیز ترون پرومتیوس است. داستان این فیلم مربوط به آینده می باشد. پیش بینی فیلم به این شکل است که در آینده انسان ها از کره زمین دور می شوند و ربات هایی وجود دارند که فرمانبردار انسان ها هستند و آن ها را به شکل فریز شده در می آورند و برای مسافرت های فضایی طولانی منجمد و خواب می کنند و بعد آن ها را بیدار می کنند. در ابتدای این فیلم می بینیم که گروهی از دانشمندان در ماموریتی برای این که منبع حیات را پیدا کنند عازم سیاره ای می شوند. شارلیز ترون در این فیلم در نقش مردیت ویکرز ظاهر می شود صاحب سفینه ای است که آن ها قرار است در آن به این سیاره سفر کنند. با این که نقش شارلیز ترون منفی است ولی در این فیلم توانسته این نقش را به خوبی ایفا کند. این فیلم که کارگردانی آن را ریدلی اسکات بر عهده دارد (کارگردانی که فیلم هایی مانند گلادیاتور و بلید رانر و منطقه 9 را کارگردانی کرده بود) فیلمی بود که در گیشه به فروش خوبی رسید و بسیاری معتقدند که این فیلم در حقیقت دنباله ای برای فیلم بیگانه (1979) می باشد که البته با این که در این فیلم المان های زیادی از فیلم سال 1979 وجود دارد ولی به گفته خود کارگردان این فیلم دنباله ای برای فیلم بیگانه نبوده است.

5. تالی (20)

شارلیز ترون در این فیلم یکی از درخشان ترین بازی های خودش را ارایه داده است. این فیلم در سال 20 و در زمانی اکران شد که شارلیز ترون جایگاه خودش را به عنوان یک هنرپیشه با استعداد پیدا کرده بود و بنابراین تصمیم گرفته بود تا یک فیلم جدید با یک بازی جدید را ارایه کند.

در این فیلم شارلیز ترون نقش بانویی را بازی می کند که در میانسالی قرار دارد و در فرزند دارد و در انتظار آن است که سومین فرزندش هم به دنیا بیاید. ولی از آنجایی که فرزند سوم این زن ناخواسته است زندگی به کام مارلو (که نام این زن میانسال است که شارلیز ترون نقش آن را بازی می کند) به ناخواه سخت می شود. این زن احساس می کند که در تربیت کردن فرزندانش بسیار تنهاست و هیچ کسی نیست که به او کمک کند تا بچه هایش را بزرگ کند. او همچنین احساس می کند که مجبور است تمام بار زندگی خانواده اش را تنهایی بر دوش بکشد. این فیلم تا حدود زیادی به مادرانی که می خواهند بار زندگی را به تنهایی به دوش بکشند و در این راه تنها هستند می پردازد و سعی می کند تا مشکلاتی را که این ن دارند نشان دهد. شوهر مارلو هیچ کمکی در انجام کارهای خانه به او نمی کند و او را کاملا تنها می گذارد. او حتی در بزرگ کردن فرزندان هم به او کمک نمی کند و مدام در حال انجام بازی های رایانه ای می باشد! همچنین فرزندان مارلو نیز در مراحل حساسی قرار دارند: یکی از آن ها در حال بالغ شدن است و دیگری دارای مشکلات و مسائل روحی! بنابراین همه عوامل باعث می شود که تالی دچار افسردگی شود. اما در زندگی او تغییری ایجاد می شود. داستان از این قرار است که برادر مارلو پیشنهاد می دهد برای این که زندگیشان بهتر شود؛ از یک پرستار بچه استفاده کنند و او هم می پذیرد. نام این پرستار بچه "تالی" است و از جایی که او وارد زندگی آن ها می شود همه چیز برایشان تغییر می کند!

تالی برای آن ها مانند یک قهرمان و یک فرشته نجات عمل می کند. در حقیقت این فرشته نجات دست مانند مری پاپینز، یک نجات دهنده همه فن حریف برای آن ها می باشد که به مارلو این اجازه را می دهد که کارهایی انجام دهد که در گذشته هرگز توانایی انجام دادن آن ها را نداشته است.

فیلم تالی به دغدغه هایی که یک زن خانه دار برای این که بچه هایش را بزرگ کند متحمل می شود می پردازد. این فیلم زندگی یک زن خانه دار و معمولی را که برای این که مادر شود از تمام آرزوهای خودش زده است نشان می دهد. مارلو بعد از این که با تالی آشنا می شود این فرصت را پیدا می کند تا کارهایی را انجام دهد که سال هاست برای این که مادر شود از انجام دادن آن ها باز مانده است. او به مارلو اجازه می دهد تا خودش را یک بار دیگر پیدا کند. این فیلم در حقیقت ملموس ترین شخصیتی را که ما در زندگی خودمان داریم یعنی "مادر" را مورد بررسی قرار می دهد. بسیاری از مادرانی که این فیلم را می بینند با شخصیت مارلو همزادپنداری می کنند و بخشی از خودشان را در او مشاهده می کنند. این فیلم حقیقتا یکی از بهترین فیلم هایی است که شارلیز ترون در آن به ایفای نقش پرداخته است.در این فیلم به شیوه ای ساخته شده است که حتی وقتی که پایان فیلم را مشاهده می کنید باز هم دوست دارید یک بار دیگر آن را ببینید به این دلیل که این فیلم ارزش بیشتر از یک بار دیده شدن را دارد.

4. لانگ شات (2019)

از دیگر فیلم های مطرح شارلیز ترون، لانگ شات می باشد. داستان این فیلم به این شکل شروع می شود:

یک شب در یک مهمانی، یک فردی که یک خبرنگاری است که شغل درست و حسابی ندارد (که نقش آن را ست روگن بازی می کند) با یک خانم ت مدار به نام شارلوت فیلد (که نقش آن را شارلیز ترون بازی کرده است) آشنا می شود. البته این اولین باری نیست که این دو با هم آشنا شده اند بلکه آشنایی آن ها به سال ها قبل از این که با هم ملاقات کنند برمی گردد! در حقیقت آن ها در سال های دهه 1990 همدیگر را می شناخته اند! در آن زمان شارلوت به عنوان یک پرستار بچه کار می کرده است و فرد (همان رومه نگار با بازی ست روگن) به او علاقه مند بوده است ولی نتوانسته علاقه خودش را ابراز کند.

بعد از این که آن ها با هم ملاقات می کنند، بین آن ها رابطه ای شکل می گیرد ولی این بار اوضاع کمی متفاوت است: شارلوت هم اکنون تبدیل به وزیر امور خارجه ایالات متحده آمریکا است که قرار است به زودی تبدیل به رییس جمهور آمریکا شود (قرار است در رای گیری شرکت کند) در صورتی که فرد هنوز به دنبال کار می گردد! همین موضوع منجر می شود که در رابطه ای که آن ها با هم دارند تناقضاتی ایجاد شود و بنابراین همین تناقضات باعث می شود که داستان این فیلم جذاب شود!

او یک ت مدار است که با مردی آشنا شده است که یک نویسنده و رومه نگاری است که شغلی ندارد و البته این داستان یک داستان عاشقانه است ولی در تم مدرن شیرین تر هم می شود. در حقیقت فیلم های خیلی کمی را می توان مشاهده کرد که مانند این فیلم هم عاشقانه باشند و هم کمدی! این فیلم در ترکیب کردن این چند ژانر با هم بسیار موفق عمل کرده است و در عین حال که دارای جنبه ی دارد، می تواند ترکیبی از ژانر فانتزی، عاشقانه، کمدی و کمی هم ی را در کنار هم در یک فیلم نگه دارد. همچنین بازی درخشانی که شارلیز ترون و ست روگن از خودشان ارایه می کنند و مخصوصا بازی فوق العاده شارلیز ترون فیلم را درخشان تر و جذاب تر می کند.

3. مکس دیوانه: جاده خشم (2015)

یکی از معروفترین فیلم های شارلیز ترون فیلم مکس دیوانه: جاده خشم می باشد. این فیلم یک فیلک اکشن به کارگردانی جورج میلر است و در حقیقت می توان گفت که چهارمین قسمت از سری فیلم های مکس دیوانه محسوب می شود که سه قسمت قبلی آن مربوط به سال های گذشته و با بازی مل گیبسون هستند.

داستان این فیلم درباره فردی به نام مکس واکاتانسکی (که نقش آن را تام هاردی ایفا می کند) می باشد که تصمیم می گیرد تا با افراد فیوروسا (که نقش آن را شارلیز ترون بازی می کند) متحد شود برای این که بتوانند با فرمانده شیطانی به نام ایمورتان جو مبارزه کنند تا بتوانند دخترانی را که همسران فراری این رهبر خبیث هستند را از دست او نجات دهند. این فیلم یک فیلم بسیار مهیج و پرماجرا می باشد که می توان گفت یکی از مشهورترین فیلم هایی است که شارلیز ترون بازی کرده. در ابتدا قرار بود خود مل گیبسن که فیلم های قبلی را بازی می کرد بازیگر اصلی این فیلم باشد ولی بعد از مدتی تصمیم بر آن شد تا شارلیز ترون به جای او بازی کند.

2. هیولا (2003)

شارلیز ترون برای بازی در این فیلم یک جایزه اسکار گرفت. این فیلم را از نظر هنری می توان یکی از بهترین فیلم هایی دانست که شارلیز ترون در آن به ایفای نقش می پردازد. شارلیز ترون در این فیلم با گریمی کاملا متفاوت ظاهر شد و این حالت کلیشه ای که بازیگران زن برای این که بتوانند در فیلم های هالیوودی موفق شوند باید حتما از ظاهری زیبا برخوردار باشند را برای همیشه از بین برد. آن ها برای فیلم برداری این فیلم شارلیز ترون را گریم کردند و تمام اجزای صورت او را تغییر دادند. نه موهای او موهای خوش بود و نه پوست صورتش و نه دندان هایش و نه هیچ جای دیگر. اما او توانست بهترین بازی خودش را در این فیلم ارایه دهد و توانست بهترین و موفق ترین کارش را انجام دهد که برای او یک اسکار به ارمغان آورد.

داستان این فیلم درباره زنی به نام آیلین ورنوس است که در سال 1989 به سختی زندگی خودش را در ایالت میشیگان می گذراند. او تصمیم می گیرد تا خودکشی کند ولی بعد از مدتی با دوستی آشنا می شود که او را از انجام این کار باز می دارد. آن ها با هم در یک کلوب شبانه کار پیدا می کنند و تصمیم می گیرند تا با هم آنجا کار کنند. یک روز مردی به دوست او می کند و آیلین (با بازی شارلیز ترون) که از حرکت این مرد بسیار ناراحت شده است تصمیم می گیرد تا از او انتقام می گیرد و بنابراین با ضرب گلوله او را می کشد و سپس تصمیم می گیرد که دیگر در کلوب کار نکند ولی چون هیچ مدرک تحصیلی ندارد هیچ جا به او کار نمی دهند و بنابراین او تصمیم می گیرد تا دوباره به شغل قبلی خودش در کلوب برگردد و با کشتن افرادی که مشتریانش هستند پول و لوازم قیمتی آن ها را از آن ها بگیرد!

این فیلم با این که با بودجه ای محدود ساخته شده بود ولی میزان فروش بسیار زیادی کرد و همچنین از نظر نقدها هم دارای نقدهای مثبتی بود. مخصوصا همه منتقدین به بازی درخشان و زیبایی که شارلیز ترون در این فیلم کرده بود اشاره می کردند و نکته جالب اینجا بود که او برای این که در این فیلم بازی کند حدودا 20 پوند به وزنش اضافه کرده بود (با خوردن!) و توانسته بود تا به بهترین شکل ممکن نقش را مجسم کند.

1. نوجوان (2011)

این فیلم نیز یکی از بهترین فیلم های شارلیز ترون محسوب می شود. در این فیلم شارلیز ترون نقش زنی به نام میوس را بازی می کند که 37 سال سن دارد و در شهر بزرگی به نام مینیاپلس زندگی می کند و با این که یک نویسنده موفق است ولی با این وجود دچار افسردگی است. او تصمیم می گیرد تا به محلی که در آن به دنیا آمده و سال ها پیش برای این که به مینیاپلس بیاید آنجا را ترک کرده است برگردد تا بتواند با دوست پسر سابقش ملاقاتی داشته باشد. او هنوز هم در دوران بچگی و نوجوانی خودش زندگی می کند و فکر می کند در صورتی که به این شهر بیاید می تواند دوباره دوست پسر قدیمی خودش را بدست بیاورد. این در صورتی است که خودش می داند که این فرد هم اکنون ازدواج کرده و یک فرزند دارد و فرزند دومش هم در حال به دنیا آمدن می باشد!

میویس با این که این موضوع را می داند سعی می کند تا دوباره پیش او برگردد و در خیالات خودش فکر می کند که می تواند او را تسخیر کند. بنابراین به این شهر می رود و در یک هتلی مستقر می شود. بعد از مدتی با یکی دیگر از دوستان دوران نوجوانی اش به نام مت آشنا می شود که قد کوتاهی دارد. مت سعی می کند تا به او کمک کند تا بتواند این موضوع را درک کند که دوست پسرش دیگر ازدواج کرده است و دیگر رفته است و نمی تواند دیگر او را برگرداند ولی میویس حاضر نمی شود این حقیقت را قبول کند تا زمانی که یک روز دوست پسر سابقش او را به مراسم تولد فرزند دومش دعوت می کند. میویس در این مراسم به او حقیقت را می گوید که موجب تعجب همگان قرار می گیرد و میویس متوجه می شود که اشتباه کرده است!

او تصمیم می گیرد که به طور کلی شهر کوچکی را از از آن آمده فراموش کند و دوباره به مینیاپلس برگردد و سعی کند تا در آنجا یک زندگی جدید را شروع کند و این بار دیگر خاطره دوست پسر قدیمیش را نیز برای همیشه فراموش می کند.

شارلیز ترون در این فیلم یکی از بهترین بازی های خودش را ارایه داده است و ما را به خوبی با شخصیت میویس و ویژگی هایی که دارد آشنا می کند و باعث جذابیت هرچه بیشتر فیلم می شود.

معرفی فیلم کوتاه «تاسوکی»

سریال پادشاهی (Kingdom)

معرفی فیلم مسخره باز

[معرفی فیلم] در جست و جوی ناکجا آباد کاری از مارک فورستر

سریال لاکچری و عاشقانه دل!

فیلم وحشت‌انگیز در ساب‌ژانر بادی ‌هارور اثر جدید براندون کراننبرگ

همه چیز درباره فیلم‌های جشنواره فجر ۹۹

فیلم ,کند ,یک ,شارلیز ,ترون ,بازی ,این فیلم ,شارلیز ترون ,می کند ,می شود ,در این

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
musicestaaan تیک تاک کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. rasamhonarec FazSongTV چگونه مورد احترام قرار بگیریم؟ ostandard vistasazepv visorkids noora77 گامی در آموزش